درباره

لوازم خانگی ویداس

شرکت ویداس با  بیش از 149 نوع کالای لوازم خانگی، درحال حاضر یکی از بِرندهای معتبر در بازار داخلي و جهانی می باشد. کیفیت، قیمت مناسب، زیبایی و طراحی روز دنیا، از مهمترین ویژگی های محصولات ویداس بوده و این شرکت هم اکنون با بیش از 45 کارخانه تولیدی مشهور جهان، همکاری دارد و از تجربه و تجهيزات مدرن روز براي توليد محصولي با كيفيت و مدرن استفاده مينمايد در این رابطه بسیاری از مهندسان و متخصصان این فن را در اختیار داشته که با دانش فنی خود، بهترین تولیدات را در اختیار مشتریان قرار می دهند. و از اهداف اصلی شرکت ویداس، برآورده کردن خواسته های مشتریان، مطابق با فناوری روز دنیا و برابر با استعدادهای جهانی می باشد. دارا بودن بالاترين استاندرها داخلي و اروپائي از مزاياي  اين محصولات ميباشد  شركت ويداس در راستاي  توليد داخلي توانسته است  اخرين تكنولوژي روز را با دانش و توان داخلي به معرض نمايش بگذارد  مهندسان و كارمندان و كارگران مجرب اين شركت  در امر توليد وكنترل كيفيت توانسته اند گوي سبقت را از رقيب خارجي گرفته و محصول به روز و كاملي را به هموطنان ارائه نمايد و توانسته است به جهانيان ثابت كند ايرانيان لايق بهترينها ميباشند و ثابت كرد كه ما ميتوانيم بهترين ها را توليد كنيم و به اين توليد افتخار كنيم.

نمونه ای

از محصولات در دست تولید ویداس

شركت ويداس در راستاي  توليد داخلي توانسته است  اخرين تكنولوژي روز را با دانش و توان داخلي به معرض نمايش بگذارد  .

مهندسان و كارمندان و كارگران مجرب اين شركت  در امر توليد وكنترل كيفيت توانسته اند گوي سبقت را از رقيب خارجي گرفته و محصول به روز و كاملي را به هموطنان ارائه نمايد و توانسته است به جهانيان ثابت كند ايرانيان لايق بهترينها ميباشند و ثابت كرد كه ما ميتوانيم بهترين ها را توليد كنيم و به اين توليد افتخار كنيم.

01. طراحی اختصاصی محصولات

با تکیه بر نیرو های جوان متخصص بر آن شدیم تا محصولاتی از خانواده چرخ گوشت ها , چایساز ها , خورد کن ها , اون توستر ها و… تا 100 در صد طراحی اختصاصی در داخل کشور داشته باشیم.

02. مواد اولیه مرغوب

شرکت ویداس با تکیه بر مواد اولیه مرغوب و درجه یک بازار سعی بر ارتقاء کیفیت روز افزون دارد.

03. فروش و خدمات پس از فروش

شركت فاطر ره آورد الكترونيك با گستردگي نمايندگان خدمات پس از فروش در سراسر كشور اميدوار است كه بتواتد رضايت هرچه بيشتر مشتريان محترم را فراهم نمايد
شركت فاطر ره آورد الكترونيك(ويداس)با بيش از ١٥٠ نماينده ي مركز خدمات پس از فروش در بيش از ١٠٥ شهر و ٣١ استان،ارائه دهنده ي خدمات به مصرف كنندگان محصولات ويداس ميباشد.تمامي محصولات ويداس داراي ١٨ ماه گارانتي تعمير محصول و ١٠ سال پشتيباني قطعات ميباشد.


امروزشرکت ویداس با ارائه خدمات گسترده پس از فروش، مشتریان خود را همراهی خواهد کرد و فروش کالا تنها هدف این شرکت نیست، بلکه پشتیبانی پس از فروش نیز جزو اصول حرفه ای و از اهداف اولیه این شرکت بوده و پل ارتباطی بین نظریات و خواسته های مشتریان، در سرلوحه کار این شرکت قرار دارد. برای شرکت ویداس، کیفیت و رضایت مشتریان حرف اول است و به همین خاطر توانسته است در کوتاهترین زمان، بیشترین پیشرفت را داشته باشد. شرکت ویداس شعار همیشگی و مستقلی دارد